Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawa  jestem która galeria handlowa porwałaby się na coś takiego  ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te teksty wyzej to sa pisane na zamównie przez włąscicieli sklepów i tego centrum outletowego? Ludzie  to centrum to niewypał.pustki pustki pustki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne pustki, pani chyba nie była w Outlecie w weekend tylko pewnie w tygodniu w godzinach pracy;) jak idę z mamą na zakupy w sb to jest zawsze dużo ludzi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się tam bardzo podoba, nie trzeba mieć wcale grubego portfela, żeby móc być ładnie i modnie ubranym:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie rewelacyjne miejsce, w końcu mogę kupić córce ładne modne ubrania i nie odczuwam tego w kieszeni. A córka jest szczęśliwa, choć ja chyba bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak będzie wyglądać ta "plaża w mieście", którą otwierają obok Outletu 11.07 ? Mam nadzieję, że będzie można wypocząć, zrelaksować się i może poopalać:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedziłam Outlet i w wielu skepach były czerwone karteczki przy ubraniach, dowiedziałam się, że to przecenomania, czyli ceny jeszcze bradziej obniżone, niż podczas wyprzedaży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam widziałam obniżki o 1/3 z żółtymi metkami w Trespass. Kupiłam kurtkę jesienną dziecięcą za 50 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tresspas miał pewnie obniżki z okazji otwarcia :) A prawie wszystkie sklepy wzieły udział w przecenomanii i tam były specjalne czerwone metki z 3 cenami, reguralną, obniżoną i maksymalnie przecenioną do 90% na wielki Finał przecenomanii. Warto się wybrać do Outlet Center, promocje są gigantyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem już różne przeceny i promocje, ale przecenomania w Outlet Center przebija na razie wszystko - cena trzy razy obniżona. Adam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że w Outlet Center są stale promocje, a zwłaszcza jak otwiera się nowy sklep, to wie chyba każdy, ale imprezy towarzyszące przy tych okazjach są jeszcze lepsze - dzieci mogły za darmo z instruktorem nauczyć się wspinać na ściance - otwarcie TRESPASS. Piotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, że w najbliższą sobotę 10 października odbędzie się w Outlecie Eko Bazar? będzie ekologiczne jedzonko, zdrowe produkty, również ręczne prace (np biżuteria ręcznie wykonana), rozmowy o zdrowym odżywianiu itp. Wybieracie się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eko Bazar? Super! :) juz o tym zapomniałam a to przecież już w sb! Mają być degustacje;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było super na tym eko bazarze :) fajnie że outlet robi takie wydarzenia, coś zawsze się dzieje pomiędzy zakupowym szałem, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he ciekawe czy takie samo oblężenie jak na otwarcie będzie na pierwsze urodziny centrum, wszędzie są ogłoszenia, że zakupy tańsze o połowę z tej okazji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat ja zawdzięczam outletowi zupełną zmianę własnego wizerunku, odkąd otworzyło się tyle fajnych sklepów sportowych z ubraniami na co dzień, chodzę ubrana miejsko i na luzie, a jednocześnie modnie, na pewno zajrzę co przygotowali na urodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja słyszałam, że generalnie każdy sklep ma w jakieś formie przeceny o połowę, a w centrum będzie rozdawanie nagród, konkursy z kartami podarunkowymi. W dodatku wypada to 12 - 13 grudnia czyli w weekend :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, że weekend, ja wam powiem, że wole jak jest generalna promocja na wszystko, bo jak kupuje za jednym zamachem to wszystko do siebie pasuje, a tak to różnie bywa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, jak się ma kwestia wyprzedaży zimowych w Outlecie? ceny jak zawsze, czy jeszcze taniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze taniej! jest taka akcja "przecenomania", w której produkty mają jeszcze trzecią cenę - najniższą, niższą jeszcze niż ta outletowa;) fajne to jest, bo można znaleźć naprawdę tanie rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...